Den s ADOZem 16.6.2022

Ve čtvrtek 16.06.2022 proběhl v sídle společnosti ADOZ v Bystřici nad Pernštejnem další Den s ADOZem tentokráte na téma Efektivní opravy strojů.

Účastníci z celé České republiky měli možnost nahlédnout nejen do útrob nového sídla firmy, ale také si vyslechnout během celého dne řadu zajímavých přednášek a prezentací zaměřených na trochu jiný pohled údržby strojů.

Dozvěděli se tak o možnostech předcházení poruch v podobě uvedení do problematiky pochůzkové diagnostiky a to včetně představení jednoduchého nástroje Puls, který startu prediktivní údržby velmi snadno pomůže. Následně vyslechli prezentaci zaměřenou na speciální opravy ložisek (i vřeten obráběcích strojů) v podobě jejich repasí a tedy obnovení původního záručního stavu. Repase ložisek je služba, která v současné době díky mnohdy dlouhým dodacím termínům i růstu cen představuje zajímavou alternativu zajištění dílů pro opravy strojů. Společnost ADOZ také představila nově nabízenou službu servis a opravy převodovek, kterou od roku 2021 zákazníkům nabízí. Závěr Dne s ADOZ se věnoval samotným opravám, respektive nářadí a přístrojům, které samotné opravy jejich realizátorům velmi usnadní. Jednotlivé nářadí si mohli účastníci také sami vyzkoušet v rámci prezentace Mapro Truck.

Celý den se nesl v pohodové atmosféře a již dnes se těšíme na další Den s ADOZem na téma ..., ale to až příště :-)