Padělaná ložiska jsou nepředvídatelné kvality. A přibývá jich.

Padělatelé jsou flexibilní a rychlí.

Citujeme z FB profilu společnosti SKF, našeho významného partnera:

"V době, kdy svět čelí bezprecedentním výzvám, bohužel existují lidé, kteří čistě pro svůj zisk situace využijí. Po rozšíření viru Corona to platí také v oblasti podnikání, kde jsou padělatelé flexibilní a rychle se pohybující.

Všimli jsme si, že někteří známí prodejci padělaných ložisek začali uvádět na trh vybavení pro lékařskou ochranu jako jsou masky a vyšetřovací rukavice. Také jsme si všimli, jak se padělatelé tím, že nabízejí ceny mírně pod cenami tržními, podvodně pokoušejí získat nové zakázky. I když cena normálně není ukazatelem, pokud je ložisko padělané, nyní existují dobré důvody k tomu, abyste byli zvlášť opatrní, koho si vyberete jako dodavatele!

Padělaná ložiska jsou nepředvídatelné kvality a jejich provozní výkon není v souladu se specifikacemi pro aplikaci, při kterých jsou užívány. Padělaná ložiska mohou způsobit vážné selhání aplikace, ztrátu výrobních hodin a vysoké náklady."


Společnou spoluprací se můžeme vyhnout tomu, aby padělky kontaminovaly vaši firmu. Nákup od společnosti ADOZ je nejlepším způsobem, jak zajistit pravost výrobků a zabránit padělkům.


Neváhejte nás kontaktovat!